Naše aktivity: KOLOBEH z Řípu do Prahy | Tandemové seskoky | Paraškola Odyssey | Květinářství | Boot camp s Hankou Dvorskou | Glukometry
Our activities: Tandem Jumps | Boot camp with Hanka Dvorska

Kontakt

Radlická 28, 150 00 Praha 5
tel.: 251 562 285

Kontaktní e-mail: info@hajd.cz

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Jaroslav Dvorský:
   e-mail: dvorsky@hajd.cz
   tel.: 603 255 976


 

Tandemové seskoky

Úvodní strana / Parašutismus / Tandemové seskoky

Tandemové seskoky.

! kdo neskáče není Čech ! ! ! Let´s skydive !

Informace o nás:

Od roku 1976 se věnujeme sportovnímu parašutismu, a proto máme s tímto adrenalinovým sportem mnoho zkušeností a krásných zážitků. Provádíme jednak výcvik nováčků, tzn. skokanů, kteří se rozhodli vyskočit z letounu zcela sami, a nebo pro vás připravíme neopakovatelný zážitek v podobě seskoku v tandemu s instruktorem.

Informace pro jednotlivce:

Při tandemovém seskoku nezáleží na věku (10 – 100 let). Naskytne se Vám jedinečná možnost užít si 50 vteřin volného pádu a samostatně si vyzkoušet řízení padáku. Náš tandempilot vám zaručí kompletní servis od zapůjčení brýlí, kombinézy, seznámení s průběhem seskoku až po elegantní výskok z letadla s vámi a bezpečné a měkké přistání. Pro seskok nepotřebujete žádnou lékařskou prohlídku a po seskoku obdržíte certifikát s Vaším jménem. Průběh celého seskoku vám na vaše přání zaznamená profesionální kameraman (video,foto, DVD – dle výběru).

Informace pro firmy:

Jestli chcete nazvat něco outdoorem v pravém slova smyslu- pak tedy výskok ze dveří letounu do volného prostoru za nimi.

Vycvičíme během 1 dne celou vaši firmu (do 50 zaměstnanců) k samostatnému seskoku, nebo zajistíme v jednom dni seskok každému vašemu zaměstnanci v tandemu s osobním tandempilotem.

Je-li potřeba vnést do firmy čistý vzduch – zaručujeme 100% dodávku!

Vymýšlíte atraktivní teambuilding? – podle referencí je to velice originální způsob, nevšední forma vzájemného navazování kontaktů a předávání vzrušujících zážitků a informací jeden druhému.

Ceník tandemových seskoků:

 

Tandemovýn seskok  3 500 kč 
Skupina 5 a více 3 200 kč 
Video nebo foto 1 300 kč
Video na DVD 1 700 kč
Video na DVD + foto 2 000 kč

A něco navíc!

Chcete-li svým nejbližším udělat radost v životě a připravit pro ně jeden nevšední hezký den, kupte mu dárkový poukaz na tandemový seskok v ceně 3 300 kč. Má délku platnosti 1 rok,  je přenosný a po domluvě s námi si obdarovaný může vybrat termín a místo seskoku (letiště )podle vlastního přání.

 

Související odkazy:

1 3 18 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 2